Ślub na Krecie

a może ślub na największej greckiej wyspie - Krecie :)? ?


Wspaniałe, kameralne plaże, wyjątkowe zabytki i zapierające dech w piersiach dzieła natury. To wszystko znajdziecie na Krecie.

Ślub cywilny już od 1800 euro

Czym charakteryzuje się Kreta?

Szczyci się mianem największej greckiej wyspy. Niezwykle urokliwa, a zarazem pełna kontrastów wyspa zachwyci każdego. Turyści z pewnością zachwycą się malowniczymi krajobrazami wyspy oraz wieloma atrakcjami historycznymi.
 

Wspomnienia są bezcenne...


Cudowna grecka wyspa najczęściej wybierana przez turystów. Jest to wyspa o wielu twarzach, która zaskakuje na każdym kroku. Nie bez powodu nosi miano królowej greckich wysp. Jej zróżnicowanie krajobrazu widać w każdej części. Na zachodzie wspaniała architektura, mnóstwo wąskich uliczek romantycznych miejsc, które skłaniają do spacerów oraz miejsca które tętnią życiem gdzie można bawić się do białego rana. Natomiast wschodnia część wyspy jest dużo spokojniejsza i bardziej kameralna. Ta część wyspy zachwyca krajobrazami oraz różnorodnością plaż. Znajdziemy tutaj długie piaszczyste plaże.

Chętnych do odkrywania niepowtarzalnego piękna Krety nie brakuje, dlatego też jeżeli zastanawiacie się czy ślub na Krecie to dobry pomysł - odpowiadamy, że oczywiście tak. Tutaj każdy znajdzie kawałek dla siebie i będzie szczęśliwy, że w tak cudownym miejscu mógł wziąć ślub. Niejedna osoba będzie Wam tego zazdrościć. Dlatego ślub na Krecie to doskonały wybór!

Na Krecie sezon letni trwa długo – warto tam jechać już wczesną wiosną, ale ślub późną jesienią to też świetny pomysł. Pogoda bez wątpienia będzie dopisywać. Temperatura na Krecie w czerwcu, lipcu i sierpniu mocno przekracza 30 stopni Celsjusza. Natomiast w maju, we wrześniu oraz październiku termometry będą pokazywać w okolicach 25 stopni Celcjusza. Na Kretę bezpośrednio z Polski polecicie samolotem i lot będzie trwał ok 3 godziny. Baza hotelowa jest mocno rozwinięta co daje Wam duże możliwości przy wyborze zakwaterowania.


SPRAWDŹ INNE KIERUNKI
parallax background
Jaki ślub możecie wziąć na Krecie?
Sprawdźcie jakie dokumenty musicie przygotować!