Ślub na Santorini

A może przysięga na wyspie zakochanych?


Charakterystyczna zabudowa Santorini - białe budynki, niebieskie kopuły świątyń to idealne tło dla pięknej obietnicy, jaką może stać się Wasz ślub za granicą.

Ślub cywilny już od 3400 euro

Czym charakteryzuje się Santorini?

Santorini to wyjątkowe miejsce na wakacje we dwoje, pełne romantycznych zakątków i wspaniałych krajobrazów bezkresnego morza oraz białych zabudowań i kościołów z niebieskimi kopułami. Santorini to wulkaniczna wyspa, znajdziecie na niej jedyne w swoim rodzaju czerwone klify i plażę o ciemnym piasku.
 

Wspomnienia są bezcenne...


Santorini zwana wyspą zakochanych. Wyspa, która jest pełna urokliwych plaż i zatoczek jest doskonałym wyborem na ceremonię ślubną oraz idealnym kierunkiem dla przyszłych nowożeńców. Osoby, które marzą o romantycznej scenerii wymarzonego ślubu powinny go zaplanować właśnie tutaj!

Nasze śluby organizujemy na tarasach z fantastycznymi widokami, którymi będziecie zachwyceni. Romantycznego uroku dodają białe domki oraz kolory morza.

Na Santorini pogoda dopisuje niemalże przez cały rok. Sezon letni trwa od maja do października. Na Santorini najwygodniej dolecicie samolotem. Bezpośredni przelot z Polski trwa ok. 3 godziny. Baza hotelowa jest urozmaicona więc każdy znajdzie odpowiedni hotel dla siebie. Większość hoteli to obiekty kameralne o dobrym standardzie w greckim klimacie.


SPRAWDŹ INNE KIERUNKI
parallax background
Jaki ślub możecie wziąć na Santorini?
Sprawdźcie jakie dokumenty musicie przygotować!