Ślub na Zanzibarze

a może wyspa na Oceanie Indyjskim?


Zanzibar to idealne miejsce na romantyczny ślub na plaży. Ta wyspa to biały, pudrowy piasek, turkus wody i niewiarygodne rafy koralowe. Wyspa Zanzibar to największa wyspa archipelagu o tej samej nazwie - Zanzibar.

Ślub cywilny już od 2000 dolarów

Czym charakteryzuje się Zanzibar?

 

Wspomnienia są bezcenne...


Zanzibar jest nazywany Wyspą Przypraw. Wizytówką wyspy są białe plaże, które tworzą idealne połączenie z lazurową wodą Oceanu Indyjskiego, dzięki czemu wyspa kusi niesamowitą scenerią na egzotyczny ślub na plaży. Nasze śluby odbywają się na cudownej plaży gdzie króluje błogi spokój i idealne warunki na Wasz wymarzony ślub. Każdy kto marzy o bajecznym miejscu na powiedzenia „TAK”, doskonale trafi.

Wy mówicie czego oczekujecie, a my spełniamy te życzenia, zapewniamy doskonałą organizację oraz ślub szyty na miarę :) Wasze życzenia stają się naszym rozkazem. Chcemy, aby ten wyjątkowy dzień stał się dla Was cudownym czasem, aby każdy z Was zapamiętał go jak najlepiej się tylko da. Gwarantujemy wspaniałe chwile, niezapomniane wrażenia oraz cudowne wspomnienia. Na Zanzibarze wszystko jest piękne, a więc Wasza ceremonia ślubna również będzie fantastyczna.

Przelot z Polski na Zanzibar trwa od 8h -13h w zależności od przelotu. W ofercie mamy przeloty czarterowe oraz przeloty liniami rejsowymi z przesiadkami. Wyspa Zanzibar leży w strefie podrównikowej, która charakteryzuje się klimatem gorącym i bardzo wilgotnym. Temperatury w większości przekraczają 30 stopni. Najlepszym okresem, aby wybrać się na Zanzibar, jest okres od czerwca do marca. Hotele oraz Wille na Zanzibarze zbudowane są w stylu afrykańskim, który oddaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Proponujemy hotele 3*, 4* oraz 5*. Zazwyczaj są one położone bezpośrednio przy plaży i oferują wyżywienie All inclusive, HB czyli śniadania i obiadokolację oraz same śniadania. To do Was będzie należeć wybór miejsca w którym spędzicie czas przed i po ślubie.


SPRAWDŹ INNE KIERUNKI
parallax background
Jaki ślub możecie wziąć na Zanzibarze?
Sprawdźcie jakie dokumenty musicie przygotować!