O nas

Patrycja Fudala-Cwajna

Właścicielka

Jestem właścicielką biura podróży "Twoje Centrum Podróży " gdzie turystyką zajmuje się od kilkunastu lat. Podróże od zawsze były moją pasją i wielką miłością. Bardzo lubię pracę z ludźmi, jestem osobą otwartą i chętną do pomocy. Uwielbiam zarażać wyjazdami moich klientów. Pomysł organizacji ślubów za granicą narodził się, kiedy taki ślub zorganizowałam we Włoszech dla siebie, wówczas pomyślałam..., a może by tak organizować śluby innym. I tak się też stało. Powstały Śluby za granicą, z czego jestem bardzo dumna i zarazem szczęśliwa, że mogę w ten sposób uczestniczyć przy organizacji tak ważnego dnia.Sylwia Solich-Kasperek

SPECJALISTKA DS. ŚLUBÓW

Turystyką pasjonuję się od najmłodszych lat. Jestem energiczna, uśmiechnięta i zawsze przygotowana do podróży. W branży ślubnej pracuję od kilku lat i bardzo lubię to, co robię, gdyż dzięki temu mogę realizować marzenia innych. Z ogromną przyjemnością podzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.


Katarzyna Gacek

SPECJALISTKA DS. TURYSTYKI

"Kochać, to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, aby nie było miejsca na ziemi, wolnego od wspólnych wspomnień." Podróżuję od najmłodszych lat, jednak dopiero, gdy kilkanaście lat temu zaraziłam miłością do podróży mojego męża, odkryłam jak prawdziwe są słowa Ernesta Hemingway'a.Dlaczego warto nam zaufać?

Nie jesteśmy tu od wczoraj!

Możemy pochwalić się ponad siedmioma latami doświadczenia. Organizacja udanych wyjazdów to nasza codzienność. Zajmujemy się organizacją począwszy od najważniejszych aspektów - zakwaterowania poprzez transport, a skończywszy na detalach takich jak np. zatrudnienie polskojęzycznego fotografa. Nie stanowi dla nas trudności indywidualność zlecenia każdego Klienta. Niezależnie od rodzaju ślubu jaki wybierzecie, wiemy jak doskonale go zorganizować. Uroczysta ceremonia na plaży, kameralne wydarzenie pod palmami czy luźna przysięga ze stopami w turkusowej wodzie - zawsze jesteśmy na TAK!


RODZAJE ŚLUBÓW

Zajmujemy się profesjonalną organizacją ślubów
w wybranych kierunkach:


Dominikana
Grecja
Zanzibar
Włochy
Mauritius
Madera