Ślub na Maderze

a może ślub na wyspie wiecznej wiosny?


Zielony ogród na Atlantyku i kraina wiecznej wiosny - zachwycają tu wszechobecne kolorowe kwiaty oraz malownicze krajobrazy. Wyspa jest piękna i oczaruje każdego, kto tylko się na nią wybierze.

Ślub cywilny już od 1900 euro

Czym charakteryzuje się Madera?

Madera – zaliczany do Makaronezji archipelag, będący regionem autonomicznym Portugalii. Wyspy leżą we wschodniej części Oceanu Atlantyckiego, 570 km na zachód od wybrzeży Maroka. Do archipelagu Madera należy obok głównej wyspy, także mniejsza wyspa Porto Santo i kilka małych wysepek. Madera cechuje się górzystym krajobrazem i bardzo łagodnym jak na swą szerokość geograficzną klimatem.
 

Wspomnienia są bezcenne...


Madera nazywana jest krainą wiecznej wiosny ze względu na całoroczną pogodę. Panuje tu wspaniały klimat, który doskonałe się sprawdza podczas ślubu. O każdej porze roku możemy zorganizować narzeczonym ślub, który będzie niezwykły i zapamiętany do końca życia. Wyspa jest dość mała, ale ma wiele do zaoferowania. Na każdym kroku zachwyca. Krajobrazy tu są nieziemskie i zapierają dech w piersiach. Jeżeli lubicie kwiaty, to uznacie, że jesteście w raju, ponieważ występuje tu mnóstwo kwitnących kwiatów oraz ogrodów z tropikalną roślinnością. Nie bez powodu symbolem Madery są strelicje nazwane rajskim ptakiem.

Jeżeli natomiast lubicie aktywny wypoczynek, to Madera również Was oczaruje, ponieważ jest tu dużo tras trekkingowych oraz spacerowych. Dlatego warto po ceremonii ślubnej pozostać kilka dni dłużej na wyspie, aby ją poznać i móc się nią rozkoszować - naprawdę WARTO. Dlatego ślub na Maderze to idealny wybór wszystkich którzy kochają przyrodę.

Wyspa jest zielonym podzwrotnikowym rajem więc pogoda na Maderze sprzyja cały rok i zaprasza zakochanych. Średnia roczna temperatura to ok 22°C w dzień i ok 16°C w nocy. Najcieplejsze miesiące to sierpień i wrzesień, gdzie temperatura wynosi ok 26°C . Bezpośredni przelot z Polski trwa ok 5,5 godziny. Baza noclegowa jest bardzo dobrze rozwinięta a hotele oferują wysoki poziom usług, dlatego każdy będzie miał wybór gdzie spędzić czas po ślubie.


SPRAWDŹ INNE KIERUNKI
parallax background
Jaki ślub możecie wziąć na Maderze?
Sprawdźcie jakie dokumenty musicie przygotować!