Ślub na Mauritiusie

powiedz TAK! w archipelagu Maskarenów


Ślub na Mauritiusie to gwarancja niezapomnianych chwil w bajkowej scenerii. Turkusowa woda, białe plaże oraz bajeczna roślinność.

Ślub cywilny już od 1700 euro

Czym charakteryzuje się Mauritius?

 

Wspomnienia są bezcenne...


Ślub na Mauritiusie to wspaniała propozycja dla każdego kto marzy o bajecznej i niezwykłej ceremonii na plaży z pięknym widokiem na turkusową wodę Oceanu Indyjskiego. Jest to niesamowite miejsce na ziemi, które zachwyca widokami, roślinnością oraz gościnnością mieszkańców.

Nasze śluby na Mauritiusie odbywają się w pięknie przygotowanym i udekorowanym miejscu na plaży z fenomenalnym widokiem. Wszystko jest nadzorowane przez naszą koordynatorkę więc macie pewność, że Wasz ślub będzie idealny i niezapomniany. Dokładamy wszelkich starań, aby było tak jak sobie tylko wymarzyliście. Czyli romantycznie i perfekcyjnie!

Mauritius znajduje się na półkuli południowej, dlatego można wybrać się tam przez cały rok. Pogoda na Mauritiusie zwykle jest słoneczna a temperatury wysokie. Lato trwa od listopada do maja ze średnią temperaturą około 28°C. Natomiast zima obejmuje miesiące od maja do listopada, gdzie również jest ciepło. Średnia zimowa temperatura na Mauritiusie wynosi od 22°C w zależności od części kraju. Bezpośredni przelot z Polski na Mauritius wynosi ok 10 h. Baza hotelowa jest dobrze rozwinięta więc zaspokoi zróżnicowane potrzeby turystów, ale warto rozważyć hotele z opcją all inclusive, aby mieć posiłki i napoje w cenie hotelu.


SPRAWDŹ INNE KIERUNKI
parallax background
Jaki ślub możecie wziąć na Mauritiusie?
Sprawdźcie jakie dokumenty musicie przygotować!