Ślub na Zakhyntos

A może wyspa niegdyś wchodząca w skład państwa Odyseusza,czyli ślub na Zakynthos ?


Cudowna wyspa grecka leżąca na Morzu Jońskim. Znana i ceniona za szmaragdowy kolor morza oraz błękit nieba.

Ślub cywilny już od 2200 euro

Czym charakteryzuje się Zakynthos?

Zakynthos Zakynthos to miejsce, które słynie z atrakcji dla każdego – swoje miejsca znajdą zarówno ci, którzy lubią spacerować po klimatycznych uliczkach miast i delektować się lokalną kuchnią, jak również ci, którzy najbardziej cenią sobie naturę, piękne plaże, zjawiskowe klify, jaskinie oraz romantyczne zatoczki.
Jednym z najurokliwszych miejsc na ślub na Zakynthos jest wysepka Cameo. Dzięki swojemu położeniu jest ona idealnym miejscem na kameralny ślub lub ciekawą sesję zdjęciową. Miejsce to ma magiczny charakter. Cameo Island jest połączona z wyspą poprzez malowniczy mostek w miejscowości Agios Sostis. Tamtejsza plaża jest kamienista i położona w zatoczce pomiędzy klifami. Nad plażą rozciągnięta jest linia, na której powiewają na wietrze białe chusty
 

Pełna zabytków takich jak ruiny pałacu w Knossos czy klasztor Arkadi. Oprócz zabytków starożytności, wyspa fascynuje również śródziemnomorskim krajobrazem pełnym gajów oliwnych, kaktusów opuncji i drzew granatu.

Wspomnienia są bezcenne...


Uwielbiana przez wszystkich w każdym wieku, ponieważ każdy znajdzie tu coś dla siebie. Warto tu przyjechać, spędzić chodź kilka dni i przekonać się samemu jak fantastyczne jest to miejsce i ile ma do zaoferowania. Jeżeli zastanawiacie się nad ślubem za granicą i zadajecie sobie pytanie czy warto taki ślub wziąć w Grecji na Zakynthos to odpowiedz jest bardzo prosta - TAK.

Na Zakynthos są cudowne miejsca na zorganizowanie wyjątkowego ślubu. Mamy kilka fenomenalnych miejsc na tę wspaniałą uroczystość. Możemy zaproponować urokliwy ślub na plaży, bądź na wzgórzu z olśniewającym widokiem na morze, ślub na tarasie to również świetna propozycja dla przyszłych nowożeńców. W naszej ofercie znajdziecie ślub na prywatnej wyspie ślubów zwanej Cameo, gdzie zorganizujemy Wam ślub cywilny lub symboliczny.

Przelot z Polski na Zakynthos trwa ok 2,20 h. ( tak, właśnie tak krótko ) Panuje tu klimat śródziemnomorski uwielbiany przez turystów. Najlepszym okresem na ślub na Zakynthos będą miesiące letnie od czerwca do września, gdzie temperatury będą w okolicach 25 -30 stopni Celcjusza. Baza noclegowa jest dobrze rozwinięta, przez co możemy zaproponować Wam komfortowe apartamenty, cenione i lubiane hotele 3* lub 4* bądź luksusowe hotele 5* z bardzo dobrym standardem usług. To do Was będzie należeć wybór.


SPRAWDŹ INNE KIERUNKI
parallax background
Jaki ślub możecie wziąć na Zakynthos?
Sprawdźcie jakie dokumenty musicie przygotować!