Ślub w Dominikanie

a może wyspa na Morzu Karaibskim?


Marzy Wam się przyjemnie ciepły, biały piasek, lazurowa woda i kokosowe palmy wokół? Republika Dominikańska, bo tak oficjalnie brzmi nazwa drugiego pod względem wielkości państwa na Morzu Karaibskim, będzie perfekcyjnym wyborem. Idealne miejsce na zorganizowanie ślubu na rajskiej plaży.


Jaki rodzaj ślubu możecie wziąć w Dominikanie ?

Ślub cywilny już od 2800 dolarów

Użyte zdjęcia podchodzą od zaprzyjaźnionej firmy Romantyczne.

Czym charakteryzuje się Dominikana?

Ten egzotyczny kraj słynie przede wszystkim z fantastycznych plaż i największych zasobów bursztynów na świecie. Piękne, piaszczyste plaże z delikatnym, drobniutkim piaskiem, ciągnące się wzdłuż wybrzeża oraz sympatyczni i pomocni mieszkańcy
 

Wspomnienia są bezcenne...


Największym atutem Dominikany jest kilkudziesięciokilometrowa plaża z białym piaskiem o bardzo drobnej konsystencji stapiająca się z lazurowym oceanem. Nasze śluby na Dominikanie odbywają się na prywatnej plaży w miłej i przyjemnej atmosferze. Dlatego też Ślub na Dominikanie będzie doskonałym wyborem na powiedzenie sobie „TAK” w wymarzonej scenerii. Dominikana to idealny kierunek na idealny ślub. To dzięki niezwykłej i niepowtarzalnej scenerii mamy możliwość zorganizowania wyjątkowej sesji ślubnej, która będzie pamiątką oraz wspaniałym wspomnieniem do którego niejednokrotnie będziecie wracać.

Wakacyjne słońce, smaczna kuchnia oraz tropikalne drinki sprawią, że po ceremonii i dniu pełnym niezapomnianych wrażeń oraz emocji, wypoczynek na wyspie będzie należał do niezwykle udanych.

Najpewniejszym okresem na zorganizowanie Ślubu na Dominikanie jest wyjazd od listopada do maja. Jest wówczas bardzo mało dni deszczowych, a temperatury nie schodzą poniżej 25 st C. Przelot na Dominikanę trwa od 11 godzin i jest uzależniony od rodzaju przelotu. W ofercie posiadamy przeloty czarterowe, przeloty rejsowe, hotele, apartamenty oraz wille. Wszystko dopasowane do potrzeb klienta.


SPRAWDŹ INNE KIERUNKI
parallax background
Sprawdźcie jakie dokumenty musicie przygotować!
Sprawdźcie jakie dokumenty musicie przygotować!