Ślub we Włoszech

A może ślub w kraju, którym zachwyca się cały świat?


Niezwykły kraj liczący mnóstwo atrakcji, począwszy od najpiękniejszych i najsłynniejszych zabytków, smaczną kuchnię po wspaniałe miejsca turystyczne.

Ceny pakietów ślubu we Włoszech przeliczane są indywidualnie

Czym charakteryzują się Włochy?

Państwo leżące w Europie Południowej, posiadające na swoim terytorium dwie enklawy: San Marino na północy i Watykan na terenie stolicy kraju, Rzymu. Włochy cechuje wyżynny i górzysty krajobraz. Praktycznie cały kraj reprezentuje klimat podzwrotnikowy i roślinność śródziemnomorska. Najpopularniejszymi miejscami na ceremonię zaślubin są: jezioro Garda, jezioro Como, Rzym, Toskania, Wenecja, Sardynia i Sycylia.
 

Wspomnienia są bezcenne...


Włochy to malownicze miasteczka, które przyciągają od zawsze rzesze turystów. Odnajdziemy tu niepowtarzalne bogactwo wspaniałych dzieł, unikalną kulturę, tradycję, smaczną kuchnię z najlepszą pizzą na świecie oraz cudowne krajobrazy i piękne plaże. Włochy budzą wyobraźnię, pasję, nie pozostawiają nikogo obojętnym, a jak ktoś już pozna magię tego kraju, na pewno będzie chciał do niego wrócić. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego tutaj ślub będzie magiczny!

Przelot do Włoch trwa zaledwie 2 godziny i już po wylądowaniu możemy się rozkoszować Italią. Włochy położone są w strefie klimatu typowo śródziemnomorskiego, Klimat należy do jednych z najkorzystniejszych na świecie z ciepłym i suchym latem oraz łagodną zimą. Średnie temperatury powietrza latem wynoszą ok. 25-30 stopni Celcjusza, natomiast zimą ok. 10 stopni Celcjusza. Baza noclegowa jest tak dobrze rozwinięta, że znalezienie odpowiedniego noclegu nie będzie stanowić żadnego problemu.


SPRAWDŹ INNE KIERUNKI
parallax background
Jaki ślub możecie wziąć we Włoszech?
Sprawdźcie jakie dokumenty musicie przygotować!